ویژگی های ما :

اجرای تعهدات
پاسخگویی و خدمات
حفظ رضایتمندی مشتریان
حفظ اصول اخلاقی

معرفی شرکت بهساز کارتن

شرکت بهساز کارتن با سایه سالها تجربه در صنعت کارتن سازی وهمچنین شناخت بازار ونیاز این صنعت، فاز جدید تلاشهای خودرا با هدف تولیدانواع ورق کارتن (۳لایه ۵لایه وسینگل فیس) وایجاد یک مخزن وبانک ورق قابل اتکا برای تولیدکنندگان کارتن درسطح کشور در سال 80 ،کارخانه خود را در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع تاسیس نمود. با توجه به حسن سابقه و احترام به مشتریان در مدت کوتاهی دهها مشتری مختلف در این زمینه جذب نمود وبمرور خطوط تولید ورق وکارتن توسعه یافتند ودر سال 1397 شرکت با خرید ماشین آلات جدید وراه اندازی خط تولید ورق با عرض ۲۲۰ وهمچنین خط تولید کارتن آنلاین(چاپ ۴رنگ ،دایکات روتاری وهمچنین لب چسب اتوماتیک) با قابلیت چاپ فلکسو باکیفیت بسیار بالا ، فعالیت های خود را توسعه داد.هم اکنون در این زمینه از پیشگامان صنعت در تولید کارتنهای بزرگ می باشد.
شرکت بهساز کارتن با استفاده از آخرین تکنولوژی وبا تکیه بر توان وتجربه نیروی انسانی وهمچنین سیستمهای مدیریتی جدید آماده ارایه محصولات وخدمات به مشتریان خود می باشد.

چرا ما را انتخاب می کنید؟

ما با به کارگیری نوین ترین متدها و ابزارآلات مدرن در کنار مهندسین مجرب و با به کارگیری ایده ها و خلاقیت ها همواره در صدر بهترین های این شاخه از صنعت هستیم.